Niemcy, opieka osób starszych 2600e/kontrakt

Pensja: 2600e/kontrakt Gdynia

Kontakt

Opiekunka osób starszych Niemcy. Wysokie zarobki.
Legalnie działająca firma Safer Life, zatrudni osoby na stanowisku: Opiekunka osoby starszej na terenie Niemiec.
Rekrutujemy osoby z całej Polski niezależnie od miejsca zamieszkania !
Twoje zadowolenie – Naszym celem !

Oferujemy:
• Legalne zatrudnienie na terenie Niemiec
• Wysokie zarobki
• Wyrobienie karty AOK – Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego
• Odprowadzanie składek ZUS
• Sprawdzone zlecenia przez naszych agentów w Niemczech
• Bezpieczeństwo zatrudnienia – umowa zlecenie
• Organizację podróży / Pokrycie kosztów podróży.
• Zakwaterowanie oraz wyżywienie.
• Zapewniamy podpisanie umowy przed wyjazdem do Niemiec!
Wymagania:
• Minimum podstawowa znajomość języka Niemieckiego
• Mile widziane doświadczenie w opiece
• Mile widziane certyfikaty oraz referencje
• Chęć do pracy
• Pogodne usposobienie

Zakres obowiązków:
• Opieka nad osobą starszą w domu klienta
• Prowadzenie gospodarstwa domowego
• Pomoc w codziennych czynnościach
• Czuwanie nad bezpieczeństwem podopiecznego

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu
+48 729 676 335 lub
e-mail formularz@dlaopiekunek.pl

‌ Gdynia ›› Lubczykowa 2A

Data dodania: 22/12/2020