Opiekunka do Pani Marii (transfer), 1200 euro/miesiąc.

Cena: 5000.00 zł

Kontakt

Miejsce zlecenia: Spielberg (17 km od Karlsruhe)

Opis zlecenia:
Pani Maria (82 lata, 60 kg, 165 cm wzrostu, III stopień opieki) jest po udarze, przez co jest częściowo sparaliżowana i nie w pełni samodzielna, korzysta z wkładek oraz pielucho majtek (inkontynentna). Podopieczna potrzebuje wsparcia przy jedzeniu, ubieraniu oraz przy utrzymaniu prawidłowej higieny osobistej.

Warunki mieszkaniowe:
Podopieczna mieszka u swojej kuzynki w domu jednorodzinnym. Opiekunka ma własny pokój, dostęp do Tv i internetu, łazienkę i pozostałe pomieszczenia dzieli z pozostałymi domownikami. W domu są dwa koty (należą do kuzynki podopiecznej – Opiekunka nie musi się nimi zajmować).

Obowiązki Opiekuna:
- dbanie o porządek w pomieszczeniach zajmowanych przez siebie i podopieczną
- pomoc w utrzymaniu higieny
- pomoc w jedzeniu
- zmiana pieluchomajtek
- transferowanie na wózek

Wymagania:
- komunikatywna znajomość języka,
- doświadczenie z osobami chorymi i starszymi
- oczekujemy zaangażowania w powierzone obowiązki
- mile widziane referencje oraz prawo jazdy

Zapewniamy:
- stawka 1200 euro netto/miesiąc,
- bezpieczną i legalną pracę w Niemczech,
- jasne warunki współpracy (jedna umowa! Stawki zawsze podawane w netto),
- wysokie składki ZUS,
- możliwość wyboru pracy na polskich lub niemieckich warunkach,
- gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju,
- zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego,
- pomoc prawną, językową i medyczną.

Data dodania: 16/03/2018