Opiekunka dla Pana Helmuta, Niemcy

Kontakt

Nr referencyjny: NIEM_018A
Nasz podopieczny:
Miejsce pracy: Stuttgart
Pan Helmut (160cm wzrostu, 80kg wagi) porusza się za pomocą wózka lub chodzika, potrzebuje pomocy przy wstawaniu. Ma chorobę Parkinsona i problemy z nietrzymaniem moczu.
Obowiązki:

Opieka nad podopiecznym: pomoc w ubieraniu i rozbieraniu, higiena ciała, zmiana pielucho-majtek, gotowość do czuwania w nocy, pomoc przy jedzeniu oraz towarzyszenie w wizytach i lekarza.
Dodatkowo przygotowywanie posiłków dla podopiecznego.

Wymagania:

Poszukujemy osób z komunikatywną znajomością języka ale z doświadczeniem i zaangażowaniem w powierzone obowiązki.

Oferujemy:

Ubezpieczanie, legalne zatrudnienie, zakwaterowanie na miejscu oraz wyżywanie.
Wynagrodzenie: 930 euro netto

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na. Numer: 530611659 o treści: imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do oddziału w Poznaniu!
ul. Święty Marcin 66/72
61-807 Poznań
Godziny otwarcia:
pon-pt 8:00-18:00 sb 8:00-16:00
tel. 530611659 mail: klaudia.sobilo@gowork.pl

Data dodania: 08/11/2017