Opieka z transferem do pana Arna, 1000 euro/miesiąc.

Kontakt

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) nr 993

Miejsce zlecenia: Schwerin

Opis zlecenia:
Pan Arne ma 93 lata (163 cm, 75 kg), jest sprawny intelektualnie. Ma problemy ze wzrokiem, niedosłyszy. Podopieczny jest osobą leżącą, większość czasu spędza w łóżku. Na zewnątrz porusza się na wózku (kilka razy w tygodniu przyjeżdża syn, żeby wyjść z nim na spacer, opiekunka ma wtedy wolne). Należy pomagać mu w utrzymaniu higieny, ubieraniu oraz jedzeniu. Senior jest inkontynentny.

Warunki mieszkaniowe:
Podopieczny mieszka samotnie w domu jednorodzinnym nieopodal centrum miasta. Opiekunka ma do dyspozycji całe piętro: zapewniony własny pokój, oddzielna łazienka., dostęp do Tv i internetu.

Obowiązki opiekunki:
- dbanie o porządek w pomieszczeniach zajmowanych przez siebie i podopiecznego,
- pomoc w jedzeniu,
- pomoc w ubieraniu,
- pomoc w higienie, pielęgnacja ciała,
- zmiana pieluchomajtek,
- transferowanie na wózek (rzadko, zawsze z pomocą).

Wymagania:
- min. podstawowa znajomość języka niemieckiego,
- doświadczenie w pracy z osobą leżącą,
- zaangażowanie w obowiązki,
- brak nałogów.

Zapewniamy:
- stawka 1000 euro netto/miesiąc,
- bezpieczną i legalną pracę w Niemczech,
- jasne warunki współpracy (jedna umowa! Stawki zawsze podawane w netto),
- wysokie składki ZUS,
- możliwość wyboru pracy na polskich lub niemieckich warunkach,
- gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju,
- zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego,
- pomoc prawną, językową i medyczną.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 6825 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Zapraszamy do oddziału w Poznaniu!
ul. Święty Marcin 66/72 (piętro XI)
tel. 530611659
klaudia.sobilo@gowork.pl

  • www: Zobacz stronę

Data dodania: 23/03/2018