Opieka oraz pomoc domowa dla pana Jürgena, 1300 euro/miesiąc.

Kontakt

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) nr 993

Miejsce zlecenia: Dannenberg

Opis zlecenia:
Senior (79 lat, 172 cm, 67 kg) jest słaby, porusza się tylko przy pomocy wózka inwalidzkiego. Dużo czasu spędza w domu. Pan Jürgen jest w dobrej kondycji psychicznej, potrzebuje towarzystwa oraz pomoc w codziennych czynnościach.

Warunki mieszkaniowe:
Podopieczny mieszka sam w domu, w centrum miasta. Po sąsiedzku mieszkają jego kuzyni, którzy pomagają w opiece nad podopiecznym, jeśli jest to potrzebne. Opiekunka ma zapewniony własny pokój, łazienkę dzieli z podopiecznym. Dostęp do mediów: TV, internet, rafio. W domu znajduje się rower, którym opiekunka może się poruszać po okolicy.

Obowiązki opiekuna:
- Przyrządzanie posiłków i pomoc w jedzeniu,
- Transfer z łózka na wózek,
- Pomoc w czynnościach toaletowych oraz przy kąpieli,
- Prowadzanie gospodarstwa domowego, w tym sprzątanie pranie oraz prasowanie.

Wymagania:
Od Kandydatek oczekujemy komunikatywnej znajomości języka niemieckiego, doświadczenia (mile widziane referencje z poprzednich miejsc pracy) oraz braku nałogów.

Zapewniamy:
- stawka 1300 euro netto/miesiąc,
- bezpieczną i legalną pracę w Niemczech,
- jasne warunki współpracy (jedna umowa! Stawki zawsze podawane w netto),
- wysokie składki ZUS,
- możliwość wyboru pracy na polskich lub niemieckich warunkach,
- gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju,
- zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego,
- pomoc prawną, językową i medyczną.

Zapraszamy do oddziału w Poznaniu!
ul. Święty Marcin 66/72 (piętro XI)
tel. 530611659
klaudia.sobilo@gowork.pl

  • www: Zobacz stronę

Data dodania: 28/03/2018