Opieka nad Panią Elizabeth - Niemcy/Wrocław

Kontakt

Nasza podopieczna:

Podpieczna waży 65kg i ma 167cm wzrostu. Porusza się za pomocą chodzika i potrzebuje wsparcia przy wstawaniu. Ma nadciśnienie tętnicze i trzeba pilnować przyjmowania leków.

Obowiązki:

Do obowiązków opiekunki/opiekuna należeć będzie przede wszystkim opieka nad podopiecznym: pomoc przy ubieraniu/rozbieraniu oraz przy higienie ciała. Dodatkowo towarzyszenie w wizytach u lekarza oraz prowadzenie domu i przygotowywanie posiłków.

Wymagania:

Poszukujemy osób, których język niemiecki jest na poziomie dobrym ponieważ Pani Elizabeth jest bardzo kontaktowa i lubi rozmowy.

Oferujemy:

Pracę w firmie, która działa z powodzeniem od wielu lat na polskim rynku w oparciu o jedną, prostą umowę.

Składki do ZUS na poziomie nawet przeciętnej krajowej

Wysokie premie za polecenie opiekuna lub klienta

Gwarantujemy zakwaterowanie, wyżywienie oraz opłacony i zorganizowany przejazd w obie strony.

Wynagrodzenie: 1200 euro netto/miesięcznie

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na monika.pham@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 797898768 o treści: imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział we Wrocławiu
ul. Ruska 51b, lok. 303, p.III
www.opiekunka.gowork.pl

  • www: Zobacz stronę

Data dodania: 01/02/2018 Zmodyfikowane: 01/02/2018