Opieka nad osobą starszą w Niemczech

Kontakt

Potrzebna osoba do opieki dla Seniorki, 1300 euro/miesiąc

Miejsce zlecenia: Drezno

Preferowany czas zlecenia: 2 miesiące, od 11 czerwca

Opis zlecenia:

Opieki wymaga pani Joanna (94 lata, III stopień opieki). Seniorka jest niesamodzielna, jest osobą leżącą, porusza się jedynie na wózku inwalidzkim. Ma problemy z sercem oraz osteoporozę. Inkontynentna.

Warunki mieszkaniowe:

Pani Joanna mieszka wraz z rodziną w piętrowym domu na obrzeżach Drezna. Do dyspozycji opiekunki jest całe piętro oraz łazienka, którą dzieli ona z podopieczną. Rodzina jest pomocna w razie jakichkolwiek problemów. Zapewnia również wszelkie niezbędne zakupy. Opiekunka towarzyszy córce pani Joanne podczas zakupów spożywczych, w tym czasie seniorka pozostaje pod opieką kogoś z rodziny. Okolica spokojna, dobry dojazd do centrum miasta.

Obowiązki:

- utrzymywanie porządku w pomieszczeniach zajmowanych przez siebie i podopieczną

- transferowanie z łóżka na wózek

- pomoc w jedzeniu

- ubieranie

- mycie

- zmiana pieluchomajtek

Wymagania:

- dobra znajomość języka niemieckiego

- doświadczenie w pracy z osobami starszymi i niepełnosprawnymi

- brak nałogów

- mile widziane referencje

Oferujemy:

- stawka 1300 euro netto/miesiąc,

- bezpieczną i legalną pracę w Niemczech,

- jasne warunki współpracy (jedna umowa! Stawki zawsze podawane w netto),

- wysokie składki ZUS,

- możliwość wyboru pracy na polskich lub niemieckich warunkach,

- gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju,

- zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego,

- pomoc prawną, językową i medyczną.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na rekrutacja.wroclaw@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 797 898 768 o treści: PRACA podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY. Zapraszamy do odwiedzenia nas! Oddział we Wrocławiu: ul. Ruska 51 b www.opiekunka.gowork.pl

  • www: Zobacz stronę

Data dodania: 08/06/2018