OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO (wysoki skład) - TERESIN

Agencja Pracy Tymczasowej pracaBIS (nr rej. 5525) zatrudni pracowników tymczasowych na stanowisko: OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO (wysoki skład) - TERESIN

OCZEKIWANIA
• uprawnienia na wózki widłowe
• aktualne psychotesty
• gotowość do podjęcia pracy od zaraz
• umiejętność pracy w zespole
• nastawienie na długofalową współpracę

ZADANIA
• praca na wózkach widłowych (wysoki skład )
• prace magazynowe

OFERUJEMY
• zatrudnienie w oparciu o umowę cywilno-prawną podpisywaną z pracaBIS (składki ZUS i inne)
• pracę w systemie zmianowym, 6-14/14-22/ 22-6 weekendy wolne
• możliwość zdobycia doświadczenia

Proszę o zawarcie w cv klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Data dodania: 30/01/2018