OPERATOR LINI PRODUKCYJNEJ

Agencja Pracy Tymczasowej pracaBIS (nr rej. 5525) dla swojego Klienta poszukuje BEZPOŚREDNIO pracowników na stanowisko :
OPERATOR LINII PRODUKCYJNEJ

Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki

OBOWIĄZKI :
- bieżąca obsługa maszyn i urządzeń wchodzących w skład nowoczesnych linii produkcyjnych do produkcji pieczywa
- monitorowanie procesu polegające na dokonywaniu niezbędnych zmian i regulacji
- przestrzeganie zatwierdzonych receptur technologicznych
- dbałość o bezpieczeństwo i porządek w obrębie linii produkcyjnej

OFERUJEMY:
- umowę o pracę bezpośrednio z Klientem
- wynagrodzenie ustalone w oparciu o indywidualne doświadczenie i umiejętności
- transport do miejsca pracy

WYMAGAMY:
- wykształcenia – preferowane: średnie techniczne, min. zawodowe
- minimum 3-letniego doświadczenia w firmie produkcyjnej z baraży spożywczej
- umiejętności obsługi komputera
- znajomości obsługi zautomatyzowanych urządzeń przemysłu spożywczego oraz doświadczenia zawodowe przy obsłudze maszyn i urządzeń przemysłowych
- uprawnień eksploatacyjnych SEP do 1 KV będą dodatkowym atutem
- wiedzy dotyczącej pracy w systemie HACCP
- aktualnej książeczki sanitarno-epidemiologiczna.

Szczegółowe informacje podajemy pod numerem telefonu: 571-493-943, 507-444-910..
CV na maila : sochaczew@pracabis.pl , proszę o zawarcie w cv klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Data dodania: 23/10/2017