Operator CNC (Tokarz, Frezer)

Dla naszego Klienta, dużej i stabilnej firmy z branży górniczej, poszukujemy zmotywowanych pracowników na stanowisko:

OPERATOR CNC (TOKARZ, FREZER)

Lokalizacja: Śląsk, Bytom

Obowiązki:

• wykonywanie detali ze stali, zgodnie z dokumentacją techniczną

Wymagania:

• wykształcenie co najmniej podstawowe, najlepiej w zakresie obsługi obrabiarek CNC
• co najmniej 2 lata doświadczenia
• umiejętność obsługi tokarek i frezarek ze sterowaniem Fanuc
• umiejętność korekty programu z poziomu panelu maszyny
• umiejętność mierzenia wykonanych detalu za pomocą suwmiarki i mikrometru
• umiejętność doboru narzędzi obróbczych
• umiejętność czytania rysunku technicznego
• umiejętność pracy w grupie
• punktualność, solidność
• umiejętność dobrej organizacji swojej pracy
• gotowość do pracy na 3 zmiany, od poniedziałku do piątku, a w okresach większego obłożenia także w soboty i niedziele
• mile widziane będą umiejętność pisania programów z poziomu panelu maszyny lub komputera, na podstawie rysunku technicznego, oraz umiejętność ustawienia maszyny

Oferujemy:

• umowę o pracę na czas nieokreślony, po 3-6 mies. okresu próbnego
• atrakcyjne wynagrodzenie i premię
• możliwość awansu

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e-mail:

ms@linkconsulting.com.pl

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

  • www: Zobacz stronę

Data dodania: 13/08/2018 Zmodyfikowane: 13/08/2018