Samodzielny Specjalista ds. Kadr i Płac

Poszukujemy Samodzielnego Specjalisty ds. Kadr i Płac na terenie Poznania.

Opis stanowiska:
- sporządzanie sprawozdań kadrowo-płacowych;
- współpraca oraz tworzenie deklaracji ZUS, US, GUS;
- prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej zgodnie z aktualnymi przepisami z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatków;
- sporządzanie list płac;
- współpraca z Działem Księgowości.

Wymagania:
- posiadasz 2-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku kadrowo-płacowym;
- znasz Kodeks Pracy, przepisy prawa podatkowego i ubezpieczeń społecznych;
- znasz programy Symfonia, Płatnik;
- sprawnie posługujesz się MS Office.

Oferujemy:
- umowę o pracę lub B2B;
- stabilne zatrudnienie;
- możliwość rozwoju zawodowego;
- pracę w młodym zespole.

Zainteresowanych zachęcamy do przesłania aktualnego CV.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez HR PRIME S.C. z siedzibą w Gdańsku zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.
Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest HR PRIME S.C. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Kieturakisa 10. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Data dodania: 16/07/2018