Praca Hydraulika

JOBZONE.PL to agencja pracy i doradztwa personalnego zarejestrowana w KRAZ pod numerem 10320. Posiadamy 15-letnie doświadczenie na rynku pracy oraz wykwalifikowany personel służący dużą fachowością i wsparciem na każdym etapie procesu rekrutacyjnego. Specjalizujemy się głównie w rekrutacji fachowców na rynek norweski. Naszymi partnerami są rzetelne i sprawdzone firmy dlatego też gwarantujemy naszym Kandydatom stabilne i bezpieczne zatrudnienie.

Hydraulik

Miejsce pracy: Norwegia

Obowiązki:
• Wszelkie prace hydrauliczne
• Możliwy montaż instalacji tryskaczowej
• Możliwy montaż biały
• Czytanie rysunku technicznego

Wymagania:
• Doświadczenie w zawodzie najlepiej udokumentowane
• Numer norweski personalny
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego
• Referencje ustne lub pisemne
• Auto do dyspozycji na terenie Norwegii mile widziane

Oferujemy:
• Atrakcyjne stawki wynagrodzenia
• Pomoc w zakwaterowaniu
• Długoterminowe zatrudnienie
• Umowę z pracodawcą norweskim na norweskich warunkach

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem, na adres e-mail: biuro@jobzone.pl lub kontakt telefoniczny: 609 461 000.
Polub nas na Facebooku: https://www.facebook.com/pracastrefa/
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami
Prosimy o umieszczenie w aplikacji klauzuli o ochronie danych osobowych:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2016r., poz.922 ze zm.)”.
Nr certyfikatu:10320

  • www: Zobacz stronę

Data dodania: 06/07/2018