Praca dla Opiekunki osoby starszej w Niemczech, 1300 euro/miesiąc

Kontakt

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) nr 993

Miejsce zlecenia: Bad Homburg

Preferowany czas zlecenia: 2 miesiące, od 11 czerwca

Opis zlecenia:

Pani Sabine ma 84 lata (168 cm, 60 kg). Podopieczna porusza się za pomocą rollatora bądź przy wsparciu Opiekuna. Miewa zawroty głowy, choruje na polineuropatię. Mentalnie jest sprawna. Pani jest inkontynentna w zakresie moczy, poza tym korzysta z toalety. Potrzebuje pomocy w ubieraniu oraz wsparcia w pielęgnacji ciała. Podopieczna lekko niedosłyszy i niedowidzi. Pani Sabine kładzie się spac około 21/22.00.

Warunki mieszkaniowe:

Podopieczna mieszka w domu jednorodzinnym (3 pokoje). Parter zajmuje sklep, który prowadzą córki podopiecznej. To one zajmują się gotowaniem i prowadzeniem domu.

Opiekunka ma własny pokój oraz dostęp do mediów – Tv oraz internet. W domu mieszkają 2 koty, ale nie w pomieszczeniach zajmowanych przez podopieczną. Opiekunka się nimi nie zajmuje.

Obowiązki opiekunki:

- utrzymywanie porządku w pomieszczeniach zajmowanych przez siebie i podopieczną

- pomoc w pielęgnacji ciała

- pomoc w jedzeniu (jeśli trzeba)

- gotowanie dla siebie i podopiecznej – wyłącznie w weekendy.

Wymagania:

- dobra znajomość języka niemieckiego,

- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi,

- mile widziane referencje

- brak nałogów

Oferujemy:

- stawka 1300 euro netto/miesiąc,

- bezpieczną i legalną pracę w Niemczech,

- jasne warunki współpracy (jedna umowa! Stawki zawsze podawane w netto),

- wysokie składki ZUS,

- możliwość wyboru pracy na polskich lub niemieckich warunkach,

- gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju,

- zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego,

- pomoc prawną, językową i medyczną.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na rekrutacja.wroclaw@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 797 898 768 o treści: PRACA podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY. Zapraszamy do odwiedzenia nas! Oddział we Wrocławiu: ul. Ruska 51 b www.opiekunka.gowork.pl

  • www: Zobacz stronę

Data dodania: 08/06/2018