Praca dla malarzy

Niemiecka Agencja Pracy Sky Personal z siedziba w Niemczech poszukuje pracownikow na stanowisko: MALARZ

Opis stanowiska:
- malowanie
- szpachlowanie
- ocieplenia
- prace przy elewacjach
- tynkowanie
- tapetowanie

Wymagania:
- gotowosc i chec wyjazdu do Niemiec
- minimum roczne udokumentowane doswiadczenie w zawodzie
- mile widziane prawo jazdy kat.B oraz wlasny samochod
- podstawowa lub komunikatywna znajomosc jezyka niemieckiego

Oferujemy:
- bezpieczna forme zatrudnienia
- umowe o prace na warunkach niemieckich
- niemieckie ubezpieczenie zdrowotne i spoleczne
- mozliwosc pobierania cotygodniowych zaliczek
- mozliwosc nadgodzin
- organizacje kwater
- wsparcie polskojezycznego koordynatora podczas pobytu za granica

Osoby zainteresowane prosze o przeslanie CV i ewentualnych certyfikatow w jezyku polskim, niemieckim lub angielskim na Email: j.andraczek@sky-personal.de
lub skontaktowac sie pod numerem telefonu 06401/9060880

Data dodania: 22/08/2018