Pokojówka/Pokojowy w hotelu nad morzem. Niemcy. 1550-1600 Euro+napiwki

Aktualnie dla naszego niemieckiego klienta –nadmorskiego obiektu hotelu zlokalizowanego nieopodal Rostocku, poszukujemy 2 osób do pracy na stanowisku pokojówki/pokojowego

Miejsce pracy : Kühlungsborn

WYMAGANIA:
- znajomość języka niemieckiego minimum w stopniu podstawowym,
- doświadczenie na stanowisku pokojowego/pokojówki.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- utrzymanie porządku w miejscu pracy.

WARUNKI ZATRUDNIENIA:
- niemiecka umowa o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
- praca na stałe lub na sezon
- praca na pełen etat – 5 dni w tygodniu po 8 godzin,
- zapewnione wyżywienie i zakwaterowanie ( płatne przez pracownika ),
- wynagrodzenie od 1550 € brutto do 1600 € Aktualnie dla naszego niemieckiego klienta –nadmorskiego obiektu hotelu zlokalizowanego nieopodal Rostocku, poszukujemy 2 osób do pracy na stanowisku pokojówki/pokojowego

WYMAGANIA:

- wynagrodzenie od 1550 € brutto do 1600 € brutto miesięcznie + napiwki.

Wyślij CV na adres mailowy cv@irkl.pl z dopiskiem Pokojowy/pokojówka

Osoba do kontaktu: Lidia, tel. 536 275 320.

Biorąc udział w rekrutacji IRKL:

wyraź zgodę na przetwarzanie danych: umieść zgodę w CV, w treści maila lub zaznacz zgodę na stronie internetowej
Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora (IRKL) w celu udziału w jednej lub większej liczbie rekrutacji
w każdej chwili możesz odwołać zgodę a usuniemy Twoje dane (napisz do: iod@irkl.pl)
Twoje dane będą zapisane bezpiecznie w naszej bazie, która spełnia nowoczesne standardy bezpieczeństwa
szczegółowe zasady przetwarzania Twoich danych znajdziesz na stronie irkl.org/pl/regulamin/
Prosimy o dopisanie klauzuli:
"Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora: Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego Sp. z o.o. (IRKL) z siedzibą w Olsztynie w celu wzięcia udziału w niniejszym i przyszłych procesach rekrutacji prowadzonych przez IRKL. Informujemy, że Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane zgodnie zasadami ujętymi w "klauzuli informacyjnej".

Data dodania: 15/06/2018