Opieka z transferem w okolicach Dortmundu, 1240 euro/miesiąc

Cena: 5000.00 zł

Kontakt

Miejsce zlecenia: okolice Dortmundu
Preferowany czas zlecenia: 2 miesiące

Opis zlecenia:
Podopieczny, pan Klaus ma 85 lat. Cierpi na depresję, lekką demencję oraz zaburzenia rytmu serca. Podopieczny jest mobilny, kontynentny, względnie samodzielny. Senior potrzebuje pomocy przy ubieraniu oraz przy zachowaniu prawidłowej higieny.

Warunki mieszkaniowe:
Podopieczny mieszka sam w domu jednorodzinnym w okolicach Dortmundu. Jego rodzina mieszka w tej samej miejscowości. Opiekunka ma zapewnione oddzielne mieszkanie w tym samym domu – jest oddzielne wejście.

Obowiązki opiekuna:
- prowadzenie gospodarstwa domowego,
- robienie zakupów,
- towarzyszenie w codziennych czynnościach,
- pomoc w utrzymaniu prawidłowej higieny osobistej,
- pomoc w ubieraniu.

Wymagania:
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi,
- cierpliwość i empatia wobec drugiej osoby,
- mile widziane prawo jazdy kat. B.

Zapewniamy:
- stawka 1240 euro netto/miesiąc,
- bezpieczną i legalną pracę w Niemczech,
- jasne warunki współpracy (jedna umowa! Stawki zawsze podawane w netto),
- wysokie składki ZUS,
- możliwość wyboru pracy na polskich lub niemieckich warunkach,
- gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju,
- zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego,
- pomoc prawną, językową i medyczną.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 6825 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Data dodania: 12/07/2018