Monter instalacji solarnych z kwaterą w Münster lub Gerabronn

Cena: 11000.00 zł

Bezpośredni niemiecki pracodawca Firma sky Personal oferuje pracę dla elektryków budowlanch i przemysłowych, na terenie Niemiec. Aktualnie poszukaujemy montera instalacji solarnych z uprawnieniami na wózki widłowe.

Lokalizacja: Münster lub Gerabronn, zlecenie od 18.06.18

Obowiązki:
• Montaż instalacji solarnych i fotowoltaicznych na płaskich dachach.
• Operator wózka wodłowego.

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie z możliwoscia podwyżki.
13 €/h brutto + 60 € diety dziennej netto + premie!
(Możliwość negocjacji)!
Rozbudowany System premiowy: 1000 €!
• Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach.
• 24 – 30 dni płatnego urlopu (w zależności od stażu pracy)
• Wynagrodzenie płatne miesiecznie na konto pracownika.
• Możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek.
• Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym.
• Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę.
• Ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek.
• Prace w systemie jednozmianowym, zmianowym.
• Opieka polskiego koordynatora.
• 150 € premi za polecenie kolegi/znajomego do pracy w naszej firmie

Wymagania:
• Dobra lub komunikatyna znajomość języka niemieckiego.
• Doświadczenie na podobnym stanowisku.
• Uprawnienia na wózki widłowe.
• Wykształcenie zawodowe kierunkowe - techniczne lub elektryczne, uprawnienia SEPA.
• Zdolność pracy na wyskościach.
• Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV w języku polskim, niemieckim lub angielskim.
k.bednarska@sky-personal.de
Kontakt telefoniczny możliwy pon.-pt. od 08-17. +49 5242976 0620

Data dodania: 14/06/2018