Lektor języka angielskiego

300

Szkoła językowa poszukuje lektora języka angielskiego do prowadzenia zajęć z dziećmi, młodzieżą oraz dla dorosłych.
Zajęcia w grupach lub prowadzone indywidualnie.

Opis stanowiska:
• Prowadzenie zajęć w placówkach przedszkolnych, szkołach, w naszej szkole językowej
• Indywidualne korepetycje

Oferujemy:
• Stałą pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie, premie, pakiet ubezpieczeń, zwrot kosztów dojazdu
• Elastyczny grafik – lektorzy sami ustalają godziny pracy
• Możliwość prowadzenia zajęć w wybranej części miasta
• Szkolenia
• Materiały dydaktyczne, książki, pacynki, gry

Wymagania:
• Znajomość języka angielskiego
• Umiejętność pracy z dziećmi i młodzieżą
• Komunikatywność
• Zaangażowanie

Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu przez formularz lub na adres mailowy: bok@firststeps.com.pl w tytule prosimy wpisać: Lektor języka angielskiego

Data dodania: 10/07/2018