Doradca ds nieruchomości, mile widziane osoby 40+

ABRA Nieruchomości - profesjonalne biuro obrotu nieruchomościami działa na rynku warszawskim od 1990r.
Zajmujemy się pośrednictwem w sprzedaży oraz wynajmie nieruchomości.
Siedziba firmy mieści się na Mokotowie niedaleko stacji metra Pola Mokotowskie.

NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA ZAWODOWEGO !
Mając komputer i dostęp do internetu – nie musisz codziennie przychodzić do biura !
Możesz także sam wybrać swój rejon działania w Warszawie oraz segment rynku, który chcesz obsługiwać.

OBOWIĄZKI:
- pozyskiwanie ofert nieruchomości
- monitorowanie rynku nieruchomości
- dbałość o aktualizację wewnętrznej bazy danych
- prezentacje nieruchomości w terenie
- stały kontakt z klientem

WYMAGANIA:
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów
- punktualność i umiejętność zarządzania czasem
- samodzielność i inicjatywa
- komunikatywność
- pracowitość i systematyczność
- znajomość obsługi komputera

Twój wiek nie ma znaczenia.
Możesz mieć 20 lub 60 lat, być studentem lub emerytem - ważne jest pozytywne nastawienie i ukierunkowanie na sukces :)

OFERUJEMY:
- nowoczesne programy do obsługi ofert nieruchomości on-line
- służbowy numer telefonu
- wsparcie w pracy udzielane przez doświadczonych pośredników
- praktyczne indywidualne szkolenia
- możliwość wykonywania części pracy w domu
- mobilny czas pracy
- atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne

Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia ( zapewniamy ubezpieczenie ZUS) lub własna działalność.
Wynagrodzenie prowizyjne. Wysokie prowizje !

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: praca@abra.waw.pl
Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)”.

Data dodania: 14/07/2018