Brygadzista

Kontakt

Opis stanowiska

• Przydzielanie obowiązków pracownikom oraz nadzorowanie ich pracy
• Zarządzanie stanem magazynowym na budowie, sporządzanie zamówień i odbiór materiałów,
• Prowadzenie ewidencji czasu pracy brygady,
• Rozwiązywanie bieżących problemów na budowie,
• Współpraca z Inżynierem, Kierownikiem Budowy oraz Kierownikiem Kontraktu.

Wymagania

• Wykształcenie średnie zawodowe/średnie techniczne,
• Doświadczenie w kierowaniu pracownikami,
• Dobra organizacja pracy, samodzielność, dokładność, uczciwość,
• Dyspozycyjność, gotowość do wyjazdów służbowych na terenie Polski,
• Prawo jazdy kat. B,
• Uprawnienia SEP ,
• Mile widziane doświadczenie w branży energetycznej i kolejowej

Oferujemy

• Umowa o pracę (po okresie próbnym umowa o pracę na czas nieokreślony)
• Stabilne warunki zatrudnienia,
• Możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji, zdobywania uprawnień
• Praca pełna wyzwań w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie
• Premie finansowe,
• Praca na terenie Polski
• Zakwaterowanie oraz transport na miejsce pracy,
• Wyposażenie w ubiór roboczy oraz narzędzia,

Forma kontaktu

Zainteresowanych ofertą pracy prosimy o przesłanie CV na adres : krewucka@pujarex.pl z dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U. z 2014r., poz.1182 ze zm.)."
Więcej ofert pracy na www.pujarex.pl Te. Kont. 22 614 49 94, 888 919 555

  • www: Zobacz stronę

Data dodania: 16/07/2018

Brygadzista