Opieka nad 29 letnim podopiecznym, 1600 – 1800 euro/miesiąc

Kontakt

Miejsce zlecenia: okolice Bonn

Preferowany czas zlecenia: 6 tygodni, od 13 czerwca

Opis zlecenia:

Pan Gustav ma 29 lat (175 cm, 80 kg). W wyniku wypadku, stał się osobą niepełnosprawną – prawie całkowicie niesamodzielną. We wszystkich czynnościach używane są urządzenia do transferu. Kąpiel odbywa się na specjalnym łóżku. Karmienie przy pomocy sondy PEG. Ubieranie: pan w celu rehabilitacji spędza 30 minut na rowerze stacjonarnym (jeździ sam) – musi być ubrany w odpowiedni strój + ortezy. Po treningu – ponownie rozbieranie i mycie. Całkowicie inkontynentny. Codziennie przychodzi ktoś: rehabilitanci, logopeda, gimnastycy, ergo-terapeuci. Praca zmianowa – na miejscu są 3 inne opiekunki – jedna Polka. Panie mieszkają poza mieszkaniem podopiecznego. Nocna zmiana – obserwowanie aparatury, do której jest podłączony podopieczny. Ważne jest to aby przez cały czas mówić do pana o tym, co się robi z podopiecznym w danym momencie. Wprowadzenie Opiekunki trwa 1 miesiąc.

Warunki mieszkaniowe:

Podopieczny mieszka sam w mieszkaniu w bloku. Opiekunka ma swój pokój. Zapewniony dostęp do internetu + Flatrate. W czasie zmiany 8h, jest jedna 10 min. Przerwa i jedna 20 min. Opiekunka dostaje 50€ od rodziny na tydzień i sama dla siebie gotuje.

Obowiązki:

- prowadzenie gospodarstwa domowego

- mycie

- zmiana pieluchomajtek

- ubieranie/rozbieranie

- obserwowanie aparatury monitorującej zachowanie pacjenta w ciągu nocy

- asystowanie przy wszystkich czynnościach

Wymagania:

- minimum dobra znajomość języka niemieckiego

- doświadczenie z osobami chorymi i leżącymi

- zaangażowanie w powierzone obowiązki

- mile widziane referencje

Oferujemy:

- stawka 1600 euro netto/miesiąc (1800 przy drugim wyjeździe)

- bezpieczną i legalną pracę w Niemczech,

- jasne warunki współpracy (jedna umowa! Stawki zawsze podawane w netto),

- wysokie składki ZUS,

- możliwość wyboru pracy na polskich lub niemieckich warunkach,

- gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju,

- zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego,

- pomoc prawną, językową i medyczną.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na rekrutacja.wroclaw@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 797 898 768 o treści: PRACA podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY. Zapraszamy do odwiedzenia nas! Oddział we Wrocławiu: ul. Ruska 51 b www.opiekunka.gowork.pl

  • www: Zobacz stronę

Data dodania: 08/06/2018