Pracownik ochrony praca wakacyjna

Jesteśmy skandynawskim koncernem z branży ochrony fizycznej. Pozycję lidera w branży zawdzięczamy pracownikom i innowacyjnym rozwiązaniom z zakresu bezpieczeństwa.
Obecnie do naszego zespołu poszukujemy pracowników na stanowisko:

Pracownik Ochrony obiektu logistycznego

Lokalizacja: Sady k. Poznania

system pracy po 12h
dogodny dojazd z Ogrodów

Zakres obowiązków:
• ochrona mienia przed kradzieżą, dewastacją i włamaniem,
• kontrola osób,
• kontrola i ewidencja pojazdów,
• monitorowanie bezpieczeństwa na terenie chronionego obiektu.

Wymagania
Poszukujemy osób:
• niekaranych,
• komunikatywnych, z przynajmniej podstawową znajomością angielskiego (mile widziane),
• z dobrą sprawnością psychofizyczną,
• sumiennych i zaangażowanych w wykonywane obowiązki,
• zdecydowanych,
• ze znajomością obsługi komputera.

Oferujemy
Oferujemy:
• umowę o pracę na pełen etat z płacą miesięczną,nadgodziny dodatkowo płatne 50% lub 100%,
• gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze 10 - tego każdego miesiąca,
• brak kar finansowych,
• opłacone przez pracodawcę ubezpieczenie NNW (od Nieszczęśliwych Wypadków),
• kompletne, bezpłatne umundurowanie,
• możliwość korzystania z funduszu socjalnego w postaci pożyczek, zapomóg, dopłat do wypoczynku dzieci (ZFŚS oraz ZFRON),
• możliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy.

Informacje dodatkowe
Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Securitas Polska Sp. z o.o., Securitas Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.
Możesz zapoznać się ze szczegółową polityką ochrony danych osobowych przez spółki Securitas pod adresem: https://www.securitas.pl/Securitas/stand-alone/polityka-prywatnoci/
Dane osobowe będą przechowywane przez okres 6 miesięcy od dnia złożenia aplikacji lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych.

‌ Poznań

  • www: Zobacz stronę

Data dodania: 10/06/2019 Zmodyfikowane: 14/06/2019