PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ

Kontakt

Stanowisko: PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ
Miejsce pracy: GŁOGÓW- OBIEKT HANDLOWY

Obowiązki:
- Ochrona powierzonego mienia
- Obsługa monitoringu

Nasze wymagania:
- Umiejętność pracy w zespole
- Dyspozycyjność
- Sumienność i zaangażowanie

To oferujemy:
- Gwarancję wypłaty wynagrodzenia na czas
- Kompletne, bezpłatne umundurowanie
- Profesjonalne i cykliczne szkolenia zawodowe
- Możliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy
- Ubezpieczenie NNW (od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków)

DOŁĄCZ DO NAS!

Tel. 723 613 872
e-mail: rekruter.wroclaw@solidsecurity.pl

Złożenie dokumentów aplikacyjnych na wskazane w ogłoszeniu stanowisko stanowi wyrażenie zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych w toku postępowania rekrutacyjnego, w którym Pani/Pan aplikuje.
W przypadku zgody na udział w innych procesach rekrutacyjnych prosimy dodatkowo o umieszczenie poniższej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Solid Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie, ul. Walerego Sławka 3, w celu przeprowadzenie kolejnych procesów rekrutacyjnych na inne stanowiska pracy w spółce Solid Sp. z o. o

‌ Głogów

Data dodania: 03/02/2022