Pracownik ochrony-dozoru BOLECHOWO

Kontakt

Impuls Security Polska zatrudni: PRACOWNIKA OCHRONY-DOZORU

Miejsce pracy: BOLECHOWO

MILE WIDZIANE OSOBY Z ORZECZENIEM O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI!!!

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- dozór i ochrona powierzonego mienia,
- ewidencja pojazdów i osób,
- obchody obiektu.

OCZEKIWANIA:
- mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności,
- gotowość do pracy zmianowej,
- niekaralność (warunek konieczny),
- dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
- dyspozycyjność.

OFERUJEMY:
- stabilne zatrudnienie,
- pracę zmianową, służby od pn-pt: 18:00-06:00, w weekendy: 06:00-18:00-06:00,
- terminowe wypłaty,
- przeszkolenie wstępne i umundurowanie.

Zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane: 517-574-235, od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00.

‌ Poznań ›› Bolechowo

Data dodania: 08/04/2019