praca w ochronie - nocki - POZNAŃ KAROLIN

Kontakt

Agencja Ochrony poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

PRACOWNIK OCHRONY-DOZORU w KAROLINIE (Poznań)

Praca TYLKO NA NOCKI w godzinach od 22:00 do 6:00.

Poszukujemy osoby lubiącej towarzystwo zwierząt (PIES NA OBIEKCIE)!!!

OFERUJEMY:
- umowę o pracę na 3/4 etatu
- terminowe wynagrodzenie
- szkolenie przed rozpoczęciem pracy i niepełne umundurowanie

OBOWIĄZKI:
- dozór powierzonego mienia
- prowadzenie książki zdarzeń
- obchody terenu

OCZEKUJEMY:
- niekaralności (warunek konieczny)
- sumienność, zaangażowanie
- mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności

Jeśli chcesz zatrudnić się w firmie, która poważnie i uczciwie podchodzi do swoich
pracowników i zainteresowała Cię powyższa oferta, zadzwoń pod numer: 500- 307-402.

‌ Poznań ›› Karolin

Data dodania: 11/02/2019

praca w ochronie - nocki  - POZNAŃ KAROLIN

Wyślij e-mail

Możesz wysłać pliki z tym rozszerzeniem: txt, jpg, jpeg, png, zip, pdf, doc Maksymalny rozmiar pliku: 2 MB