Ochrona w Wilczynie (k/Dusznik)

Buk

Kontakt

Agencja Ochrony poszukuje pracownika na stanowisko:

PRACOWNIK OCHRONY-DOZORU

Miejsce pracy: WILCZYNA - baza transportowa

Oczekujemy:
• niekaralność – warunkiem koniecznym do zatrudnienia,
• orzeczenie po niepełnosprawności – mile widziane,
• doświadczenie na podobnym stanowisku będzie atutem.

Oferujemy:
• umowę o prace,
• praca tylko na nocki, od godziny 19:00 do 07:00,
• praca na 1/1 eatu,
• szkolenie wstępne przed zatrudnieniem.

Obowiązki:
• ewidencja ruchu samochodowego na obiekcie,
• rejestr zdarzeń na obiekcie ochranianym,
• wykonywanie obchodów terenu ochranianego,
• wydawanie kluczy kierowcom.

Osoby zainteresowane ofertą poprosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 531-533-200 , od poniedziałku do piątku w godzinach między 08:00 a 16:00. Zapraszamy!!!

‌ Buk ›› Wilczyna

Data dodania: 07/05/2019