Niemcy!!! Praca od już!!!

Human & Hunter (wpis do rej. nr 6664), to specjalistyczna firma doradztwa personalnego, która współpracuje z najbardziej wymagającymi Klientami poszukującymi pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby gotowe objąć stanowisko:

POMOCNIK PRACOWNIKA PRODUKCJI

Miejsce pracy: Wuppertal

Zadania:
- obsługa maszyn CNC: wkładanie do maszyn metalowych/aluminiowych części (części te nie są duże),
- obróbka maszynowa,
- wyjęcie części z maszyny, wyczyszczenie/obróbka ręczna, spakowanie.

Czego oczekujemy ?
- doświadczenia w procesach produkcyjnych,
- dokładności, staranności,
- dobrej organizacji pracy własnej,
- chęci dłuższej współpracy.

Co oferujemy w zamian ?
- stawkę 11 euro brutto/h
- pracę w systemie 2 zmianowym,
- pracę od poniedziałku do piątku,
- umowę o pracę tymczasową.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV.

Prosimy o dodanie klauzuli następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji przez Human & Hunter agencję zatrudnienia o numerze 6664, dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami. Wyrażam zgodę na przekazywanie moich danych osobowych pracodawcom w związku z prowadzonymi przez firmę Human & Hunter procesami rekrutacyjnymi."

Data dodania: 08/12/2017