Kierowca międzynarodowy C+E ( lohry)

Pensja: 9000 - 12000 brutto

Kontakt

Wymiar czasu pracy: Pełny etat
Wynagrodzenie 9 000 - 12 000 PLN brutto

Zadania i cele:

Transport nowych aut na trasach między Polską, Niemcami, Danią, Francją, Włochami, Słowenią i Węgrami;
Praca w trybie dwutygodniowym lub tygodniowym.
Wymagania
Dwa lata doświadczenia w pracy kierowcy międzynarodowego C+E;
Wspaniale, gdy doświadczenie w jeździe na autotransporterach;
Karta kierowcy, kod 95 i czip karta;
Mile widziane zamieszkanie w promieniu 100 km od bazy firmy w Kaliszu lub centrów logistycznych firmy pod Poznaniem i Gliwicami.

Warunki zatrudnienia:

System tygodniowy (weekend w domu) lub dwutygodniowy (co drugi weekend w domu);
Stabilną i pewną pracę na podstawie umowy o pracę;
Pomoc w dojeździe do i z miejsca postoju;
Pracę na stałę, wynagrodzenie wzrastające wraz z umiejętnościami i doświadczeniem.

WYNAGRODZENIE:
Gwarantujemy zarobki w przedziale 7500 zł - 9 500 zł netto za miesiąc pracy z wysoką ozusowaną podstawą przy przejechaniu ponad 10 500 km;
Niezależnie od ilości przejechanych km gwarantujemy wypłatę min. 6 500 zł na rękę – opcja dla osób uczących się jazdy na lohrach;
Płaca kierowcy składa się z płacy zasadniczej, godzin nadliczbowych, nagrody motywacyjnej, nagrody jakościowej oraz diet;
Za weekend spędzony w trasie płacimy 300 zł netto.

Więcej o ofercie:

Zapraszamy do kontaktu:
E-mail: rekrutacja@dobraagencja.com
tel. kom.: +48 515 340 620

Data dodania: 11/04/2019