Monter hydrauliki i rur, zakuwanie - Gdańsk Gdynia, max 1,5roku, do 30zł

Firma Headhunters, dla potrzeb bieżącego projektu, poszukuje 3 monterów hydrauliki do pracy na terenie Gdańska lub Gdyni

Wymagania:

- doświadczenie w montażu hydrauliki minimum 1 rok,
- umiejętność czytania schematów hydraulicznych,
- umiejętność obsługi elektronarzędzi, w tym giętarki
- precyzja i zaangażowanie.

Zakres zadań:

- montaż i prefabrykacja rurociągów hydraulicznych,
- gięcie rur niewielkich średnic pół cala - dwa cale,
- wykonywanie połączeń typu ermeto, JIC, SAE, KOMATUS,
- praca do 10h dziennie

Oferujemy:

- wynagrodzenie do 30 zł netto,
- możliwe zatrudnienie na umowę o pracę, umowę zlecenia, działalność gospodarczą,
- zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- dla osób spoza Gdańska oferujemy zakwaterowanie,
- odzież roboczą i wszystkie środki niezbędne do wykonywania pracy.

Zainteresowane osoby są proszone o przesyłanie aplikacji na adres: gdansk@agencja-headhunters.eu
Więcej szczegółów można uzyskać pod numerem telefonu: 669 699 229 lub 58 553 24 41

Data dodania: 04/08/2017