Technik farmacji Skawina

W związku z dynamicznym rozwojem aptek HYGIEIA na polskim rynku farmaceutycznym, poszukujemy wykwalifikowanej osoby na stanowisko:

TECHNIK FARMACJI
Miejsce pracy: Skawina

Zakres obowiązków:
• Profesjonalna obsługa Pacjenta zgodnie z obowiązującymi standardami naszej firmy
• Budowanie stabilnych i długotrwałych relacji z Pacjentami
• Dbanie o pełne zaopatrzenie apteki w niezbędny asortyment
• Kontrola terminów ważności produktów
• Dbanie o właściwą i estetyczną ekspozycję asortymentu

Wymagania:
• Wykształcenie kierunkowe – Technik Farmacji
• Znajomość prawa farmaceutycznego w zakresie prawidłowej realizacji recept
• Umiejętność sprawnego sporządzania leków recepturowych
• Posiadanie wiedzy w zakresie produktów OTC oraz dermokosmetyków
• Dyspozycyjność i gotowość pracy w systemie zmianowym
• Pełne zaangażowanie w pracę oraz chęć poszerzania swoich umiejętności i wiedzy

Oferujemy:
• Stabilne warunki zatrudnienia
• Kartę MultiSport
• Pakiet opieki medycznej
• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
• Atrakcyjne warunki finansowe
• Poszerzanie wiedzy i umiejętności
• Możliwość uczestniczenia w szkoleniach sprzedażowych, a także w zakresie znajomości produktów leczniczych i dermokosmetyków

Zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres:
rekrutacja@hygieia.pl
w tytule należy wpisać "Technik Skawina".
Prosimy także o umieszczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

‌ Skawina

Data dodania: 14/02/2019