Opiekun Medyczny

Caritas Archidiecezji Warszawskiej ul. Krakowskie Przedmieście 62; Warszawa zatrudni OPIEKUNÓW MEDYCZNYCH do pracy w Zakładzie Opiekuńczo – Leczniczym i Hospicjum stacjonarnym
WYMAGANIA:
• Wykształcenie kierunkowe – opiekun medyczny
• Mile widziane doświadczenie w pracy z osobami w podeszłym wieku
OBOWIĄZKI:
• Opieka nad pacjentem według najnowszych standardów pielęgnacyjno – higienicznych przy współudziale i pomocy ze strony pielęgniarek
• Trzyzmianowy system pracy (7.00 – 14.00; 14.00 – 21.00; 21.00 – 7.00)
OFERUJEMY:
• Elastyczne warunki zatrudnienia – umowa o pracę / umowa zlecenie
• Pakiet świadczeń socjalnych dla pracowników etatowych (pakiet medyczny ENEL-MED, karta Multi-Sport, ZFŚS)
• Szkolenia zawodowe
Aplikacje prosimy składać drogą elektroniczną na adres: rekrutacja@caritasaw.pl
W temacie maila prosimy wpisać: Opiekun Medyczny
Prosimy o umieszczenie na dokumentach aplikacyjnych poniższej zgody:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Caritas Archidiecezji Warszawskiej z siedzibą w Warszawie, ul. Krakowskie Przedmieście 62, 00-322 Warszawa, w celu realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Opiekuna Medycznego w Caritas AW. Wiadomo mi, iż mam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwość ich poprawiania oraz, że moja zgoda może być wycofana w dowolnym momencie.”

‌ Warszawa

  • www: Zobacz stronę

Data dodania: 17/10/2019