Magister farmacji

Pensja: do negocjacji Skawina

W związku z dynamicznym rozwojem aptek HYGIEIA na polskim rynku farmaceutycznym, poszukujemy wykwalifikowanej osoby na stanowisko:

Magister Farmacji
Miejsce pracy: Skawina

Oferujemy:
- Stabilne warunki zatrudnienia,
- Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
- Atrakcyjne warunki finansowe,
- Poszerzanie wiedzy i umiejętności poprzez możliwość uczestniczenia w szkoleniach sprzedażowych, a także w zakresie znajomości produktów leczniczych i dermokosmetyków.

Zakres obowiązków:
- Profesjonalna obsługa Pacjenta zgodnie z obowiązującymi standardami naszej firmy,
- Budowanie stabilnych i długotrwałych relacji z Pacjentami,
- Dbanie o pełne zaopatrzenie apteki w niezbędny asortyment,
- Kontrola stanów magazynowych oraz terminów ważności produktów,
- Dbanie o właściwą i estetyczną ekspozycję asortymentu.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe kierunkowe – Farmacja (ukończony półroczny staż) oraz Prawo wykonywania zawodu,
- Znajomość prawa farmaceutycznego w zakresie prawidłowej realizacji recept,
- Umiejętność sprawnego sporządzania leków recepturowych,
- Posiadanie wiedzy w zakresie produktów OTC oraz dermokosmetyków,
- Dyspozycyjność i gotowość pracy w systemie zmianowym,
- Pełne zaangażowanie w pracę oraz chęć poszerzania swoich umiejętności i wiedzy.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres rekrutacja@hygieia.pl w tytule należy wpisać "Mgr Skawina".

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

‌ Skawina

Data dodania: 13/08/2019