Magister farmacji Kraków

W związku z dynamicznym rozwojem aptek HYGIEIA na polskim rynku farmaceutycznym, poszukujemy wykwalifikowanej osoby na stanowisko:

MAGISTER FARMACJI

Miejsce pracy: KRAKÓW

Zakres obowiązków:

Profesjonalna obsługa Pacjenta zgodnie z obowiązującymi standardami naszej firmy
Budowanie stabilnych i długotrwałych relacji z Pacjentami
Dbanie o pełne zaopatrzenie apteki w niezbędny asortyment
Kontrola stanów magazynowych oraz terminów ważności produktów
Dbanie o właściwą i estetyczną ekspozycję asortymentu

Wymagania:

Wykształcenie wyższe kierunkowe – Farmacja (ukończony półroczny staż) oraz Prawo wykonywania zawodu
Znajomość prawa farmaceutycznego w zakresie prawidłowej realizacji recept
Umiejętność sprawnego sporządzania leków recepturowych
Posiadanie wiedzy w zakresie produktów OTC oraz dermokosmetyków
Dyspozycyjność i gotowość pracy w systemie zmianowym
Pełne zaangażowanie w pracę oraz chęć poszerzania swoich umiejętności i wiedzy

Oferujemy:

Stabilne warunki zatrudnienia
Kartę MultiSport
Pakiet Opieki Medycznej
Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
Atrakcyjne warunki finansowe
Poszerzanie wiedzy i umiejętności poprzez możliwość uczestniczenia w szkoleniach sprzedażowych, a także w zakresie znajomości produktów leczniczych i dermokosmetyków

Zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres

rekrutacja@hygieia.pl

w tytule należy wpisać "MAGISTER KRAKÓW".

Prosimy także o umieszczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

‌ Kraków

Data dodania: 09/08/2019