Magister Farmacji Błonie

Dołącz do ogólnopolskiej sieci aptek i buduj swoją ścieżkę kariery z nami! Poszukujemy Magistra Farmacji do apteki w Błoniu. Nr ref.: MF/01/2021/BLN, Lokalizacja: Błonie

Opis stanowiska:

Obsługa i doradztwo pacjentom w ramach opieki farmaceutycznej.
Sprzedaż leków i realizacja recept.

Wymagania:

Wykształcenie farmaceutyczne + tytuł magistra farmacji.
Znajomość programu KAMSOFT będzie atutem.
Dobry humor i pozytywne nastawienie :)

Oferujemy:

Umowę o pracę bez okresu próbnego.
Wysokie wynagrodzenie oraz premię.
Szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne podnoszące kompetencje.
Możliwość rozwoju zawodowego w ramach organizacji - awans.
Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe.

Możesz dołączyć do zgranego zespołu farmaceutów w placówce należącej do ogólnopolskiej sieci aptek, która wielokrotnie została wyróżniona za jakość obsługi klienta i przyjazne miejsce pracy.

Prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

Skontaktuj się z nami jeżeli chcesz poznać więcej szczegółów.

Miło nam będzie Ciebie poznać!

???? E-mail: urszula.zyradzka@hrcontact.co

CAZ: 11828

‌ Błonie

Data dodania: 14/01/2021