Kierownik Apteki Połczyn-Zdrój

Kontakt

Dołącz do jednej z największych sieci aptek w Polsce i buduj swoją ścieżkę kariery z nami! Poszukujemy Kierownika Apteki do apteki w Połczynie Zdroju. Nr ref.: KA/07/19/POZ, Lokalizacja: Połczyn Zdrój

Opis stanowiska:

Nadzór nad funkcjonowaniem apteki.
Zarządzanie zespołem i dbanie o bardzo dobrą atmosferę pracy.
Wymagania:

Uprawnienia do objęcia funkcji kierownika apteki.
Doskonała praca z pacjentem.
Mile widziana znajomość programu KAMSOFT.
Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
Konkurencyjne wynagrodzenie.
Szkolenia płynnie wprowadzające do pracy w aptece.
Bardzo dobrą atmosferę pracy.
Możliwość rozwoju zawodowego.
Pakiet benefitów .
Skontaktuj się z nami jeżeli chcesz poznać więcej szczegółów.

Miło nam będzie Cię poznać!

Prosimy o przesłanie CV używając przycisku aplikowania lub przez naszą stronę: www.hrcontact.co.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu pod nr tel. 884 729 081.

CAZ: 11828

‌ Połczyn Zdrój

Data dodania: 03/07/2019

Wyślij e-mail

Możesz wysłać pliki z tym rozszerzeniem: txt, jpg, jpeg, png, zip, pdf, doc Maksymalny rozmiar pliku: 2 MB