Kierownik Apteki Konin

Dołącz do ogólnopolskiej sieci aptek i buduj swoją ścieżkę kariery z nami! Poszukujemy Kierownika Apteki do apteki w Koninie. Nr ref.: KA/01/21/KNN, Lokalizacja: Konin

Opis stanowiska:

Godziny pracy od poniedziałku do soboty od 9-21 + niedziela handlowa od 10-20.
Nadzór nad funkcjonowaniem apteki.
Zarządzanie zespołem i dbanie o bardzo dobrą atmosferę pracy.

Wymagania:

Wykształcenie farmaceutyczne.
Uprawnienia do objęcia funkcji kierownika apteki.
Doświadczenie w zarządzaniu apteką i zespołem.
Znajomość programu KAMSOFT.

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
Konkurencyjne wynagrodzenie oraz premie.
Możliwość rozwoju zawodowego.
Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe.
Zapraszamy do naszego zespołu! Aplikuj już dziś!
Skontaktuj się z nami jeżeli chesz poznać więcej szczegółów.
Miło nam będzie Ciebie poznać!

Email: urszula.zyradzka@hrcontact.co lub telefonicznie 884 729 081

CAZ: 11828

‌ Konin

Data dodania: 14/01/2021