Mechanik/Spawacz TIG

Temphory Polska Sp. z o.o. jest Agencją Pośrednictwa Pracy pochodzącą z Holandii, a istniejącą na polskim rynku od 2006 roku. Zatrudniamy specjalistów do różnych sektorów w branży elektrycznej, metalurgicznej, mechanicznej, budowlanej dzięki czemu obdarzyły nas zaufaniem największe firmy przemysłu produkcyjnego i stoczniowego w Polsce i za granicą.

Aktualnie w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:
Mechanik/spawacz TIG

Miejsce pracy: Holandia
Wymagania:
- znajomość podstaw mechaniki (również samochodowej) i doświadczenie w tym zakresie,
- umiejętność spawania metodą TIG,
- motywacja do pracy za granicą,
- dyspozycyjność do pracy od zaraz,
- znajomość języka obcego (angielskiego lub holenderskiego)
- prawo jazdy kat. B

Obowiązki:
- prace mechaniczne (naprawa aut ciężarowych), konserwatorskie w firmie przemysłowej,
- spawanie rur w razie potrzeby,
- usuwanie awarii i konserwacja urządzeń.

Oferujemy:
- holenderską umowa o pracę (ubezpieczenie + opieka zdrowotna),
- atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe
- pracę na pełen etat+ możliwość pracy w nadgodzinach,
- zakwaterowanie
- pracę na stałe

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w formie CV , wraz z podaniem nazwy stanowiska w tytule wiadomości na adres e-mail: nurbanowicz@temphory.com.pl

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami spełniającymi wymagania.
Potwierdzeniem naszej rzetelności jest posiadany przez nas Certyfikat KRAZ (Krajowy Rejestr Agencji Zatrudnienia) o nr 2562

Data dodania: 20/06/2017