Mechanik / Ślusarz Utrzymania Ruchu

Dla naszego Klienta - nowoczesnej i stale rozwijające się firmy z branży automotive o międzynarodowym, stabilnym kapitale, w związku z dynamicznym rozwojem - poszukujemy kandydatów do pracy w okolicach Kędzierzyna-Koźla na stanowisko:

Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle

Nr ref. MS/159/17

Najważniejsze obowiązki:

utrzymanie ruchu,
wykonywanie napraw,
wykonywanie przeglądów,
prace montażowe,
realizacja założonych planów naprawczych.

Wymagania:

wykształcenie min. zawodowe techniczne,
min. 1 rok doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,
motywacja oraz chęć do pracy,
umiejętność pracy zespołowej oraz samodzielnej,
zaangażowanie, poczucie odpowiedzialności.

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie,
ciekawą pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym z branży automotive,
rozbudowany pakiet szkoleń,
atrakcyjne wynagrodzenie + dodatkowe uposażenia,
pracę do poniedziałku do piątku,
bezpłatne przewozy pracownicze,
możliwości rozwoju zawodowego.

Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym oferty na adres: praca@talentpartners.pl

Data dodania: 27/12/2017