Magazynier – operator wózków widłowych

Progresso dla swojego Klienta, firmy produkcyjnej, poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Oleśnica

Opis stanowiska:
• Praca na magazynie wyrobu gotowego, przygotowywanie zamówień do wysyłki,
• Załadunek i rozładunek towarów,
• Zapewnienie prawidłowej dokumentacji obrotu towarowego na magazynie

Wymagania:
• Doświadczenie na stanowisku minimum rok (praca na magazynie wysokiego składu mile widziana),
• Wykształcenie średnie,
• Obsługa wózków jezdniowych z uprawnieniami na wymianę butli gazowych,
• Samodzielność i inicjatywa w wykonywaniu zadań,
• Umiejętność pracy w zespole i gotowość do intensywnej pracy,
• Wywiązywanie się z powierzonych obowiązków

Oferujemy:
• Umowę bezpośrednio z pracodawcą,
• Możliwość rozwoju,
• Stabilną pracę w renomowanej firmie,
• Praca w systemie zmianowym

Osoby spełniające wymogi, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV ze zdjęciem na adres: rekrutacja@progresso.net.pl
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych.
[Certyfikat MPiPS: 540]

Data dodania: 28/04/2017