Pracownik magazynu - Sosnowiec

Agencja Pracy Tymczasowej Eurokadra SP z o.o. (nr certyfikatu 13256) aktualnie poszukuje dla jednego z naszych Klientów pracowników na stanowisko:

PRACOWNIK MAGAZYNU
(Miejsce pracy: Sosnowiec, woj. śląskie)

OPIS OFERTY:
Praca na magazynie od sieci sklepów oferującej artykuły spożywcze oraz produkty codziennego użytku. Praca w systemie zmianowym.

OBOWIĄZKI:
kompletowanie towaru według zamówień
zabezpieczenie towaru przed ewentualnym uszkodzeniem
obsługa wózka jezdniowego
realizacja zadań zleconych przez przełożonego
wykonywanie innych czynności związanych z pracą na magazynie

WYMAGANIA:
uważność, odpowiedzialność
chęć i możliwość pracy minimum przez 3 miesięcy
doświadczenie w pracy na magazynie – mile widziane
uprawnienie na wózki jezdniowe – mile widziane

OFERUJEMY:
pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
umowę cywilnoprawną (możliwość zatrudnienia bezpośrednio u klienta)
możliwość stałej współpracy
stawka 11-17 zł netto/h - zależy od efektywności pracy
atrakcyjne warunki zatrudnienia

Osoby, które są zainteresowane ofertą, prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@eurokadra.com W tytule maila prosimy zaznaczyć stanowisko, na które Państwo aplikują: PRACOWNIK MAGAZYNU - Sosnowiec

Wysyłając dokumenty prosimy o zapoznanie się z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych , a w przypadku wyrażenia chęci brania udziału również w przyszłych rekrutacjach, o dołączenie poniższej zgody:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w procesie rekrutacji przez spółkę Eurokadra S.A. z siedzibą w Zabrzu dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnych i przyszłych procesów rekrutacji, zawarcia umowy o pracę lub zlecenia i związanych z tym obowiązków prawnych, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – dalej: RODO)."

Dziękujemy za przesłane aplikacje i uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

‌ Sosnowiec

  • www: Zobacz stronę

Data dodania: 18/06/2019