Pracownik magazynowy - Gdańsk

GK FARMACOL to jeden z największych dystrybutorów farmaceutycznych w Polsce, łączący doświadczenie i najlepsze tradycje polskiego biznesu z nowoczesnym sposobem zarządzania.

Atutem naszej firmy są wysoko wykwalifikowani eksperci ściśle współpracujący na każdym stanowisku pracy. Jeśli cenisz sobie profesjonalizm, chcesz wyznaczać nowe kierunki rozwoju, lubisz podejmować nowe wyzwania i chcesz uczestniczyć

w naszym sukcesie, a do każdego zadania podchodzisz indywidualnie…

Dołącz do grupy fachowców, którzy zmieniają oblicze biznesu - zostań współtwórcą sukcesu Grupy Kapitałowej FARMACOL.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Pracownik magazynowy

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska:

przyjmowanie dostaw towaru do magazynu
sortowanie i kompletowanie zamówień magazynowych
wprowadzanie danych do aplikacji systemowych
prace pomocnicze

Wymagania:

bardzo dobra organizacja czasu pracy
gotowość do pracy w systemie zmianowym
dyspozycyjność
podstawowa obsługa komputera
aktualne badania sanitarno – epidemiologiczne (możliwość zrobienia badań przy zatrudnieniu)

· doświadczenie w pracy w magazynie mile widziane

Oferujemy:

pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku działającej w stabilnej branży
szeroki pakiet benefitów

Firma zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

„Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Farmacol S.A. z siedzibą w Katowicach przy ul. Szopienickiej 77 oraz spółki wchodzące w skład Grupy Kapitałowej Farmacol określone na stronie www.farmacol.com.pl w zakładce KIM JESTEŚMY – STRUKTURA GRUPY KAPITAŁOWEJ. Pani/Pana dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym są przetwarzane w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, w tym uzyskania ich kopii oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie (00-193) Warszawa, ul. Stawki 2, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Pani/Pana dane nie będą automatycznie przetwarzane, nie będą podlegały automatycznemu profilowaniu. Prosimy o dopisanie w treści aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Farmacol S.A. z siedzibą w Katowicach przy ul Szopienickiej 77 oraz spółki wchodzące w skład Grupy Kapitałowej Farmacol określone na stronie www.farmacol.com.pl w zakładce, KIM JESTEŚMY – STRUKTURA GRUPY KAPITAŁOWEJ moich danych osobowych na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”

‌ Gdańsk

Data dodania: 26/06/2019