Pracownik magazynowy - bezposrednie zatrudnienie

Pracownik magazynu - 18,50 zł/h! Darmowy dojazd! Umowa o pracę!
Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Miejsce pracy: Wrocław/ Bielany Wrocławskie
Oferujemy:
• Stawka 18,5zł brutto/h!
• umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
• do 15% premii,
• godziny nocne to 20 % więcej,
• obiad za 1 zł,
• praca 4 dni w tygodniu po 10h
• pracę w systemie 2 zmianowym
• 26 dni urlopu
• bogaty pakiet socjalny (m.in. ubezpieczenie zdrowotne, opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport, dofinansowanie do szkoleń, świadczenia na święta oraz dla dzieci,)
• darmowy transport z i do pracy
Wymagania:
• Ukończone 18 lat,
• masz motywację do pracy
• jesteś osobą odpowiedzialną
• gotowość i zdolność do pracy w trybie zmianowym,
• umiejętność rozumienia pisanych i ustnych poleceń w języku polskim,
• brak przeciwwskazań do stania/chodzenia przez 10 godzin.
Obowiązki:
• praca w magazynie ,
• kompletowanie zamówień magazynowych, pobieranie/odbieranie towarów
• sortowanie towarów oraz wykładanie na półki

Prześlij zgłoszenie na www.adecco.pl/magazyn , zadzwoń lub napisz i umówimy się na spotkanie 723 190 003 i 723 190 018 i 723 190 113

‌ Brzeg

Data dodania: 18/04/2019