Pracownik ds. obsługi łańcucha dostaw

Pensja: ok 3000 brutto Grodzisk Wielkopolski

Miejsce pracy: GRODZISK WLKP.

Oferujemy:
-pracę od zaraz
-wynagrodzenie godzinowe 19zł/h
-umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę
-możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia w pracy na magazynie

Obowiązki:
-załadunek i rozładunek towaru;
-nadzór nad obiegiem dokumentacji magazynowej;
-kontrola stanów magazynowych;

Wymagania:
- posiadanie aktualnej książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych -Sanepid;
-dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-16:00
-własny dojazd do miejsca pracy

Osoby zainteresowane podjęciem pracy od zaraz proszę o
tel: 883 088 633
*ilość wakatów: 5

Ogłoszenie wystawiła Agencja Pracy Fallwork nr 6231
Proszę o dołącznie klauzuli : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, (Dz. Ustaw nr 133 poz. 883, z art. 23 i następnych ww. ustawy) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”. Agencja Pracy FallWork Sp. z o.o. nr Certyfikatu 6231

‌ Grodzisk Wielkopolski ›› Grodzisk Wielkopolski

  • www: Zobacz stronę

Data dodania: 24/01/2019