Operator wózka widłowego z UDT - 3500 brutto - od zaraz - bez doświadczenia

Pensja: 3500 brutto Wrocław

PMI Outsourcing Sp. z o. o. (10103) poszukuje osób dla swojego Klienta na stanowisko:

Pracownik obsługi na magazynie z uprawnieniami UDT na wózki widłowe

Gdzie:
ul. Bora-Komorowskiego, Wrocław
ul. Kiełczowska, Wrocław
ul. Mydlana, Wrocław

Obowiązki:
- Wywóz odpadów wózkami widłowymi z hal do kontenerów zbiorczych na placu zewnętrznym
- Obsługa prasokontenera
- Segregacja odpadów czystych poprodukcyjnych
- Praca porządkowe na placach zewnętrznych
- Praca na wózku widłowym

Oferujemy:
- praca 3-zmianowa od poniedziałku do piątku
- umowa o pracę,
- wynagrodzenie 3500 brutto
- nadgodziny dodatkowo płatne

Więcej informacji pod numerem telefonu 604 145 023 lub zapraszam do przesłania swojego aktualnego CV z klauzulą:

" Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez PMI Outsourcing Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Kiełbaśniczej 24 w celu realizacji procesu rekrutacji. Wyrażona przeze mnie zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.

Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez PMI Outsourcing Sp. z o.o. z siedziba we Wrocławiu przy ul. Kiełbaśniczej 24 w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych."

‌ Wrocław ›› Wrocław

Data dodania: 07/03/2019