OPERATOR SYSTEMU SAP

Agencja Pracy Tymczasowej pracaBIS (nr rej.5525) dla jednego ze swoich Klientów poszukuje pracowników tymczasowych na stanowisko:

Miejsce pracy : Chlebnia

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- przyjmowanie komponentów i packmatów
- bieżąca kontrola stanów magazynowych
- potwierdzanie produkcji w SAP
- ewidencjonowanie uszkodzeń poprodukcyjnych

OFERUJEMY:
- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
- pracę w systemie zmianowym

OCZEKUJEMY:
- wykształcenia minimum średniego
- bardzo dobrej znajomości obsługi komputera
- otwartości na wyzwania i łatwości przystosowania się do zmian
- mile widziana znajomości programu SAP

Szczegółowe informacje podajemy pod numerem telefonu: 516-700-704.
CV na maila : sochaczew@pracabis.pl , proszę o zawarcie w cv klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Zapraszamy również do naszego biura w Sochaczewie , ul Reymonta 30/4 (wejście od ul. Kwiatkowskiego)

Data dodania: 27/12/2018