Ofeta pracy w Burgwedel dla pomocnika

Chcesz otrzymać premię w wysokości 300-500 euro i podwyżkę wynagrodzenia po krótkim czasie?

Rozpocznij z nami pracę jako magazynier i/lub operator wózka widłowego w branży logistycznej....

Do naszego oddziału w 30938 Burgwedel poszukujemy pracowników
magazynowych/podawaczy (m/f/d)

Rozpocznij swoją nową pracę z nami!
<3 Kochamy to, co robimy... Czy Ty też? <3
< to stań się częścią jednej z wiodącej i najbardziej innowacyjnej firmy usługowej w Niemczech.

Nie masz doświadczenia w logistyce? To nie ma znaczenia, przeszkolimy Cię. Liczy się Twoja motywacja.

Istnieje wiele powodów, aby dołączyć do naszego zespołu:
· Zatrudnienie z planowanym przejęciem do klienta!
· Rozpoczęcie kariery w znanej firmie z ekscytującymi zadaniami
- Płaca początkowa 11,15 € - 12 € (od kwietnia)
- wsparcie i szkolenia prowadzone przez przeszkolony zespół
- Mówimy na poziomie oczu
- Dodatek świąteczny i wakacyjny
- Możliwość zdobycia 250 € (brutto) za każde skuteczne polecenie przyjaciela lub znajomego przez naszego pracownika.

Wykorzystaj szansę! Pracuj w zaawansowanym technologicznie środowisku pracy w wiodących na świecie firmach logistycznych.
Nasze miejsca pracy są często klimatyzowane i spełniają wysokie standardy w zakresie bezpieczeństwa pracy.

Twoje zadania:
- Komisjonowanie zamówień towarów i zleceń wysyłkowych

To, co Cię wyróżni:
Mile widziane doświadczenie w tym obszarze, natomiast nie jest ono wymagane.

Jeśli:
- Jesteś graczem zespołowym, cenisz sobie samodzielną pracę, jesteś odpowiedzialny,
Otwarty,
- jesteś zmotywowany i lubisz pracę fizyczną
- jesteś gotowy do pracy w systemie zmianowym i wyrabianie nadgodzin,
- znasz język niemiecki.

Informacje o premii 300 EUR na start:
- Wypłata po 1 miesiącu nieprzerwanego zatrudnienia: 150 EUR
- Wypłata po 3 miesiącach nieprzerwanego zatrudnienia: 150 EUR

Czekamy na Ciebie i Twoje zgłoszenie!
Można też wysłać aplikacje na maila: Logistik-Burgwede@isp-id.de

Data dodania: 22/03/2022