Magazynier z uprawnieniami UDT

Kontakt

PRACOWNIK MAGAZYNU
Lokalizacja: GDAŃSK KOKOSZKI

Zakres obowiązków:
· Współpraca z pracownikami magazynu i działami spedycji oraz logistyki w zakresie realizacji zadań logistyki magazynowej
· Zapewnienie prawidłowego przepływu informacji, dokumentów oraz raportowanie do bezpośredniego przełożonego
· Odpowiedzialność za przyjmowanie i wydawanie towarów
· Praca w systemie zmianowym 3-11/11-19

Wymagania:
· Uprawnienia do obsługi wózków widłowych - UDT
· Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera
· Sumienność, samodzielność oraz dokładność w wykonywaniu obowiązków

Oferujemy:
· Umowę o pracę
· Premia miesięczna
· Nadgodziny oraz dodatki nocne
· Benefity socjalne (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, atrakcyjne warunki ubezpieczenia)

Chętne osoby prosimy o przesłanie CV na adres gdansk@recrewhr.pl w tytule wpisując nr ref. UDT/S/GDA.

‌ Gdańsk

Data dodania: 09/09/2021 Zmodyfikowane: 09/09/2021