Magazynier - kierowca wózka widłowego

Aktualnie poszukujemy Kandydatów zainteresowanych pracą w Toruniu, na stanowisku:

Obowiązki:
• obsługa wózka widłowego
• załadunek/rozładunek towaru
• segregacja pozostałości poprodukcyjnych (opakowania, tektura, tworzywa sztuczne itp.)
• ułożenie towaru w odpowiednim miejscu

Wymagania:
• uprawnienia do obsługi wózków widłowych (UDT)
• aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne
• mile widziane doświadczenie w pracy w magazynie
• gotowość do pracy w systemie I zmianowym

Oferujemy:
• umowę zlecenie na okres próbny, następnie umowę o pracę na cały etat
• pracę na I zmianę
• pracę w Toruniu
• stabilną pracę na długi okres czasu
• jasne zasady współpracy

Zapraszamy osoby z doświadczeniem, jak i bez doświadczenia.

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie CV info@fair-torun.pl wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji lub o kontakt z biurem FAIR tel.: 56 644 76 90 .

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. informuję, że:
1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fair Personal + Kwalifikacje Sp. z o. o. , Toruń 87 – 100, przy ul. Mostowej 13/1
2. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu gromadzenia, przechowywania, udostępniania i usuwania w związku z realizacją obowiązków wynikających z łączących mnie z Panią/ Panem umów, przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego lub działań zmierzających do zawarcia umowy, na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a, b, c, d ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
3. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą sądy, organy administracji publicznej, osoby fizyczne i prawne, którym udostępnienie danych jest konieczne dla realizacji zawartej umowy lub wykonania działań zmierzających do jej zawarcia.
4. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego.
5. Pani/Pana dane będą przechowywane przez okres realizacji zlecenia, przeprowadzenia rekrutacji, trwania negocjacji i rozmów w sprawie będącej przedmiotem wymiany korespondencji oraz w okresie 3 lat od dnia zakończenia realizacji zlecenia, przeprowadzenia rekrutacji, trwania tych negocjacji i rozmów. Nie dotyczy to okresów przechowywania tych danych ustalonych obowiązującymi przepisami prawa.
6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (o ile przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano zgody przed jej cofnięciem.
7. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do GIODO, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
8. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, jednak jednocześnie stanowi ono warunek umowny lub warunek zawarcia umowy lub prowadzenia dalszej korespondencji w określonej sprawie.

‌ Toruń

Data dodania: 05/09/2019