Kierownik Magazynu

Work & Business Solutions jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów dla branż technologicznych oraz produkcyjnych. Wspierając prestiżowe projekty w Polsce i za granicą, oferujemy naszym Kandydatom atrakcyjne oferty pracy dające możliwość rozwoju zawodowego i realizacji indywidualnych planów życiowych.

Obecnie dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

KIEROWNIK MAGAZYNU
Miejsce pracy: Głuchołazy
Nr ref.: KL/GŁ/18

Zakres obowiązków:
- Zarządzanie logistyką magazynową.
- Optymalizacja procesów, przepływu towarów i stanów magazynowych.
- Aktywna współpraca z Działami Zaopatrzenia, Produkcji, Sprzedaży.
- Kierowanie podległym zespołem pracowników (8-10 osób).

Wymagania:
- Doświadczenie na podobnym stanowisku (o zbliżonym zakresie obowiązków).
- Doświadczenie w zarządzaniu logistyką magazynową oraz optymalizowaniu jej procesów.
- Własna inicjatywa, samodzielność i dobra organizacja pracy.
- Wykształcenie min. średnie.
- Prawo jazdy kat. B.

Firma oferuje:
- Pracę w firmie produkcyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku.
- Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premie uznaniowe uzależnione od osiąganych wyników.
- Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon służbowy).
- Samodzielną i odpowiedzialną pracę.
- Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę.

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV na adres: kariera@wbspraca.pl
W temacie maila prosimy wpisać numer referencyjny: KL/GŁ/18

Dołącz do najlepszych!
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.wbspraca.pl

Dane kontaktowe:
Work & Business Solutions
ul. Grochowa 7
30-731 Kraków
tel. 12 398 41 44

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych, w tym danych osobowych, przez firmę Work & Business Solutions z siedzibą w Krakowie, ul. Grochowa 7, z przeznaczeniem do wykorzystania ich w celu realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Dane udostępniam dobrowolnie oraz mam świadomość, że przysługuje mi prawo wglądu do nich, ich poprawienia oraz zaprzestania ich przetwarzania.”

‌ Głuchołazy

Data dodania: 14/01/2019