Lakiernik

Temphory Polska Sp. z o.o. jest Agencją Pośrednictwa Pracy pochodzącą z Holandii, a istniejącą na polskim rynku od 2006 roku. Zatrudniamy specjalistów do różnych sektorów w branży elektrycznej, metalurgicznej, mechanicznej, budowlanej dzięki czemu obdarzyły nas zaufaniem największe firmy przemysłu produkcyjnego i stoczniowego w Polsce i za granicą.

Aktualnie w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:
Lakiernik samochodowy

Miejsce pracy: Holandia
Wymagania:
- doświadczenie jako lakiernik , mile widziane doświadczenie przy lakierowaniu aut ciężarowych, dostawczych, tirów,
- komunikatywna znajomość języka angielskiego/ niemieckiego lub holenderskiego,
- motywacja do pracy za granicą,
- dyspozycyjność do wyjazdu od zaraz!

Obowiązki:
- przygotowywanie aut do malowania,
- malowanie natryskowe aut w kabinie.

Oferujemy:
- holenderską umowa o pracę (ubezpieczenie + opieka zdrowotna),
- atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe
- pracę na pełen etat + nadgodziny dodatkowo płatne
- zakwaterowanie
- opiekę koordynatora polskiego

Osoby zainteresowane i spełniające kryteria prosimy o przesyłanie aplikacji w formie CV , wraz z podaniem nazwy stanowiska w tytule wiadomości na adres e-mail:nurbanowicz@temphory.com.pl

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami spełniającymi wymagania.
Potwierdzeniem naszej rzetelności jest posiadany przez nas Certyfikat KRAZ (Krajowy Rejestr Agencji Zatrudnienia) o nr 2562

Data dodania: 20/06/2017